Skuteczne turnusy tygodniowe i miesięczne

Wyjazdy na turnusy odchudzające dają możliwość skorzystania z całorocznej oferty ośrodków wczasowych jak i sanatoriów refundowanych przez NFZ. 7 dni ćwiczeń i diety potrafi zdziałać cuda. Jeśli zatem potrzebujemy szybko pozbyć się kilku maksymalnie 3-4 kilogramów to z pewnością warto. Turnusy z odchudzaniem są różnie planowane. Intensywne programy do aktywnych oraz spokojniejsze zajęcia rozłożone w ciągu miesiąca, dla osób z problemami, które nie mogą a nawet nie powinny szybko tracić na wadze i forsować się.

Jaki region Polski wybrać na taki wyjazd ? Po prostu dobry ośrodek z odpowiadającym nam klimatem i dogodną ofertą. W całym kraju spotkamy się z takimi turnusami. Wakacje z dietą na Mazurach, pobyty dwutygodniowe w Darłowie, odchudzające wczasy tygodniowe w SPA w Nałęczowie oraz całoroczne turnusy w Ciechocinku. A to jest tylko propozycja kilku miejscowości do wyboru.

Takich ofert jest znacznie więcej. Co można zrobić w tydzień dla własnego ciała na takim wyjeździe? Przede wszystkim trzeba podkreślić, że przykładowo pobyt z 6-cioma nocami, dla dwóch osób w jednym pokoju nie musi być drogi. Mniej więcej ceny zaczynają się od 1100 zł. Trafiają się także promocje a i dodatkowo zaplanowane gratisowe zabiegi na przykład z odnowy biologicznej. Przede wszystkim wypady z odchudzaniem na 7 dni to dieta niskokaloryczna. Do osiągnięcia upragnionego celu konieczna jest aktywność fizyczna: zajęcia z fitnessu, aerobic, pilatess, zajęcia z instruktorem tańca, jazda na rowerze, stretching, dużo spacerów, możliwość korzystania z siłowni oraz odrobiny relaksu w saunie lub jacuzzi.

Opieka medyczna ma tutaj duże znacznie, tak więc wybieramy turnusy gdzie lekarz oceni stan zdrowa kuracjusza, dobierze dietę, zajęcia. Pomocne stają się także zajęcia z psychologiem no i odnowa biologiczna: elektrostymulacja i masaże. Nie należy się obawiać, że nie podołamy wymogom, na tego typu wyjazdach, to nie tylko planowy trening ale i wiele niespodzianek. Będzie również sposobność by wypocząć i odrobinkę poleniuchować. Szczególnie kojące są zabiegi w spa dla zmęczonych treningiem mięśni. Warto też w tym czasie zadbać o wygląd pójść do fryzjera i skorzystać z warsztatów kosmetycznych.