Polecane ośrodki odchudzające dla mężczyzn, kobiet, singli

Każdy z nas jest inny, nie można zatem uogólniać i mówić, że dowolna dieta odchudzi tak samo dobrze mężczyznę jak i kobietę. Nasze organizmy różnią się, mają inne potrzeby, charakteryzuje je odmienna gospodarka hormonalna. Dlatego warto zastanowić się nad wyborem sposobu odchudzania adekwatnego do płci. Jak to zrobić najlepszym sposobem jest zaplanowanie wyjazdu na wczasy z dietą w góry i nad morze, gdzie proponuje się pobyty osobno dla mężczyzn i kobiet.

Chodzi przede wszystkim o dobór odpowiedniej metody odżywiania i ustalenia całodziennego planu zajęć pod kątem wymagań fizycznych.

Intensywne wczasy odchudzające dla kobiet w Świnoujściu. Zapraszają pensjonaty Arka i Jowisz. Plany zajęć obejmują marsze nordic walking, zajęcia taneczne z salsą, ćwiczenia z ciężarkami, piłkami i gumą, zestawy masaży wspomagających odchudzanie, joga. Ten sam ośrodek ma również propozycję urlopu z odchudzaniem dla panów a w niej: wycieczki rowerowe po wyspach Uznam i Wolin, zajęcia grupowe dla mężczyzn pod okiem instruktorów, możliwość korzystania z kortów tenisowych i basenu.

Na miejsce dla wypoczynku, relaksu i zrzucenia kilku kilogramów jest SPA z programem odchudzania. Wiele ekskluzywnych ośrodków chwali się skutecznymi działaniami w kwestii odchudzenia swoich kuracjuszy warto zatem spróbować. Szczególnie paniom przypadną do gustu wyjazdy w takie miejsca bowiem oferty przedstawiają szereg zabiegów kosmetycznych.

Polecane miejsca to Akces Medical SPA w Dźwirzynie, Primavera Conference & SPA i Jastrzębia Fitness Relax i SPA w Jastrzębiej Górze. Bardzo popularne są tam zabiegi wyszczuplające typu terapia podskórna z masażem ciśnieniowym oraz elektrostymulacja

Warto planować urlopy odchudzające z Groupon, ceny bardzo kuszące, oferta dotyczy nieraz bardzo ekskluzywnych ośrodków wczasowych i SPA no i w pakiecie kupujemy w pełni zorganizowany wyjazd dla singla lub dwóch i więcej osób. Zapraszają Pensjonat pod Tatrami- oferty 50% tańsze, dietetyczne pobyty w Hotelu Góral w Szczyrku, Dusznikach Zdroju, Sarbinowie, Polanicy Zdroju w Centrum Odnowy Biologicznej Natura.