Intensywne dla aktywnych

Odchudzanie jest nie tylko dla otyłych. Bywa też i tak, że niezadowoleni do końca ze swej sylwetki, mimo aktywnego trybu życia, chcemy pozbyć się jeszcze parę kilo. Przy okazji nadprogramową tkankę tłuszczową w trakcie indywidualnych treningów można spalić i ukształtować mięśnie. Jeśli więc czujemy niedosyt a życie codzienne nie pozwala zadbać o kondycję, warto zrobić przerwę w pracy i pojechać na intensywny urlop odchudzający.

O każdej porze roku, warto o siebie zadbać, zatem nie ważne jaka jest pogoda za oknem, wystarczy wybrać odpowiedni turnus i pojechać. Nie muszą to być długie wyjazdy, intensywne pobyty weekendowe, także świetnie wpływają na kondycję sylwetki. Profesjonalne turnusy dla aktywnie chudnących na Mazurach to bogaty program z ćwiczeniami odmładzającymi, zajęcia z Fit Ball, ABT, TBC, na rowerku treningowym, orbitreku, trening obwodowy. Organizuje się spotkania w formie wykładów na temat diety oraz plan ćwiczeń do wykorzystania w domu po powrocie z ośrodka odchudzającego. W ramach owych pobytów oferowane są rodzinne wczasy odchudzające dla rodziców z dziećmi.

Propozycje rozmaitych ośrodków to programy odchudzająco- odmładzające, zdrowotne z różnego rodzaju dietami dobieranymi zgodnie z wymogami intensywnego wysiłku, turnusy z odchudzaniem i zabiegami spa. Wczasy z dietą oczyszczającą w Dusznikach Zdroju to propozycja dla osób zdrowych, chcących aktywnie wypocząć, z wycieczkami w terenie i odnową biologiczną. Ten rodzaj diety nie może być stosowany u osób z takimi schorzeniami jak cukrzyca, choroby nowotworowe lub niewydolność serca, nerek i wątroby.

Wytężona praca nad sobą czeka na wczasowiczów wybierających się na turnusy odchudzające do ośrodków w Brzezince- woj. świętokrzyskie, Wambierzycach- woj. dolnośląskie, na Kaszubach, w Sarbinowie Morskim, Augustowie. Polecanymi są także turnusy na długie weekendy majowe z kategorii Fit Boot Camp to aktywne wypoczywanie na łonie natury połączone z relaksem i odnową biologiczną. Stawia się głównie na regularne wypady kondycyjne w teren, wysiłkowy trening na sali gimnastycznej z rozmaitymi przyrządami jak ciężarki czy piłki, a każdy wczasowicz będzie mógł dobrać trening do swoich możliwości.